Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieDziałanie Magii Przywołania   Sro Kwi 26, 2017 5:30 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Magia Wezwania


1.Magię przywołania może używać tylko mag z rozszczepieniem duszy czyli niebieski mag. Przywoływacze, tak zwani magowie, nie potrafią używać żadnej innej magii. Patrz nauka magii.

2.Aeona można wezwać w każdej chwili, jednak nie można tego robić nagminnie. Aeony służą do pomocy podczas fabularnych rozgrywek czy rozwiązywania zagadek. Jednak, by wezwać Aeona tylko po to, by go wezwać, bez fabularnego uzasadnienia będzie skutkowało fabularną reakcją Aeona. Jeśli ten obrazi się na Waszą postać, ma do tego pełne prawo. Może nawet ignorować Wasze polecenia. Dlatego, warto przemyśleć czy warto ryzykować takimi skutkami.
Aeony są śmiertelne, jednak jedyną osobą, mogącą to zrobić jest Apokalipsa albo Solara. Dostają jednak obrażenia fizyczne, magiczne jak i można je np. ogłuszyć. Po utracie życia, tracą siły i wracają odpocząć do swojego miejsca w pałacu Apokalipsy.
Przyzwanie Aeona może zostać zablokowane oczywiście za fabularnym wyjaśnieniem. Podobnie jest z odesłaniem Aeona. Istnieją magiczne czary, które pozwalają na taki zabieg.

3.Aeony kontrolowane są przez Mistrzów Gry. Zabronione jest, aby Gracz kierował Aeonem. Są one NPCami na usługach Waszych postaci. Mimo wszystko posiadają własną wolę i mogą mieć swoje kaprysy. Dodatkowo, ma to uchronić innych przed próbami skrzywdzenia, w jakikolwiek sposób ich postaci przez Aeony. Jeśli chcecie nawiązać kontakt z Aeonem i z nim porozmawiać-proszę pisać do Mistrza Gry. Rytuał przywołania musi być opisany za każdym razem, gdy wzywany jest Aeon. Chodzi dokładniej o czynności wykonane przez Przywoływacza.

4.Aeon, może także walczyć bez użycia czarów. Zadaje wtedy obrażenia fizyczne bazowanie na jego sile. Każdy magiczny atak zaś zabiera z puli punktów magii Przywoływacza. Jest to związane z paktem-Aeon traci wolność na rzecz maga, ale ten oddaje mu swoją magię.

5.Wasz poziom statystyk nie ma wpływu na siłę Aeona. Dzięki wiekszej ilości pokładów magicznych, Aeon jest w stanie częściej używać czarów. Dlatego Aeony nie posiadają pokładów magicznych. Aeony nie mogą nauczyć się nowych ataków magicznych z racji tego, że ich pierwiastki oraz struktura jest niestabilna. Mają zatem, ograniczone pole działania w tym zakresie. Mogą natomiast nauczyć się walki wręcz, czy władaniem mieczem, gdyż ta możliwość nie jest blokowana w żaden sposób.

6.Każdy, kto planuje lub chce grać Przywoływaczem, musi opisać w KP jak jego różdżka pojawia się w dniu jego osiemnastych urodzin oraz cały proces poznania swojego Aeona, nawiązanie paktu oraz pierwsze spotkanie. Można także opisać krótką scenkę w historii z Aeonem w roli głównej-należy wtedy napisać do Mistrza Gry w kwestii zachowania Aeona w danej sytuacji.

7.Jak wybrać Aeona? Z tej listy lub zaproponować własnego. Wtedy, należy napisać do jakiegokolwiek MG prywatną wiadomość z wizją Waszego Aeona. Grono Mistrzów Gry przedyskutuje pomysł i jeśli się spodoba, zostanie zaakceptowany. Możliwe jednak, że zostaną wprowadzone poprawki, mające dopasować Aeona do realiów panujących na forum.

8.Poza walką można wezwać Aeona, można także porozumiewać się z nim telepatycznie jeśli Aeon jest w swoim miejscu odpoczynku. Aeony są ciekawe świata, z jakiego pochodzi Przywoływacz, więc po przywołaniu mogą różnie reagować na otoczenie.
 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Magia
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo