Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieKoniki Winogronowe   Sro Maj 24, 2017 10:12 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Koniki Winogronowe


Koniki winogronowe, to tak naprawdę miniaturowe złote smoki, jednakże swoją nazwę zawdzięczają "płetwom" które mają na grzbiecie.

Są niezwykle rzadkie, a więc tym samym bardzo pożądane przez hodowców. Jeśli już można gdzieś je znaleźć to w bardzo dużych plantacjach winogron, ponieważ to właśnie winogrona stanowią podstawę ich diety. Występują tylko w zalesionych i trawiastych krajach.
Rozmnażać się mogą tylko raz na 2 lata, z czego rodzi się tylko jeden, w skrajnych przypadkach 2 osobniki. Wynika to z ich krótkiego życia. Żyją jedynie sześć lat, co w porównaniu do innych gatunków magicznych stworzeń jest niewielkim okresem.
Poza tym złapanie ich wymaga nie lada umiejętności łowieckich, ponieważ kryją się przed ciekawskimi oczami, a poza tym potrafią latać, więc jeśli widzą zagrożenie to odlatują. Natrafienie na jakiegokolwiek osobnika tego gatunku jest kwestią szczęścia. Więc jeśli jakiemuś szczęśliwcowi uda się go złapać, to może na tym bardzo dobrze zarobić.

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Zwierzęta
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo