Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieSmokowce Malinowe   Sro Maj 24, 2017 10:08 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Smokowce Malinowe


Cóż to za urocze stworzenie kryje się wśród malin? To oczywiście smokowiec malinkowaty. Jeśli już chcesz je schwytać, to uważaj żeby nie skończyć bez włosów.

Wyglądają jak miniaturowe smoki, odróżnia je jednak to że kolorystycznie przypominają maliny, w przeciwieństwie do jaszczurek truskawkowych, o wiele łatwiej jest je znaleźć, nie kryją się specjalnie, jednakże jeśli otwarcie spróbujesz takiego złapać, to możesz skończyć bez włosów na głowie, bowiem zieją ogniem, jednak nie takim jak smoki a o wiele słabszym. Większej krzywdy człowiekowi nie są w stanie wyrządzić, co najwyżej straci włosy, wampiry jednak powinny być ostrożne, bowiem z natury są wrażliwe na ogień.
Rzeczą charakterystyczną są ich "rogi" przypominające te u jelenia, jednakże w ich przypadku są miękkie i mają za zadanie przyciągnąć samice, które tych "rogów nie posiadają.
Rozmnażać się mogą przez cały rok. Ciąża trwa 9 miesięcy jak u człowieka, a rodzi się maksymalnie do trzech młodych. W środowisku naturalnym ojca większość czasu nie ma przy młodych z racji zbierania pożywienie. W przypadku hodowli nie oddala się od rodziny. Smokowce malinkowate, w większości występują w ciepłych krajach. Jednakże można je spotkać na całym kontynencie, gdyż mimo pogłosek ich dieta nie jest ograniczona wyłącznie do malin.

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Zwierzęta
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo