Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieKappy   Sro Maj 24, 2017 5:32 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Kappy


Kappy to przebiegłe i podstępne stwory. Żyją blisko zbiorników wodnych i lubują się w wabieniu ludzi i topieniu ich.

Kappy przypominają wyglądem hybrydę żółwia oraz człowieka. Ich usta są wydłużone w coś na kształt dzioba, zaś głowa pokrytą została mętnozielonymi włoskami. Te rosną w kole, w taki sposób, że posiadają duży łysy placek pośrodku głowy. Wysokością dorównują zaledwie kilkuletniemu dziecku, ale są niezwykle silne.
Często zabijają dzieci oraz gwałcą kobiety wabiąc je uprzednio do siebie. To złośliwe stworki, które nieraz zapuszczają się bliżej miast i straszą mieszkańców. Boją się ognia, gdyż ten skutecznie je on odstrasza. Paradoksalnie jednak to wyjątkowo kulturalne stworzenia. Da się ją również obłaskawić i uczynić przyjacielem. Kappy bowiem, uwielbiają ogórki. Nawet bardziej niż ludzkie mięso, którym żywią się standardowo. Zamieszkują lasy i pustkowia, zawsze w pobliżu wody. To raczej samotnicy nie chodzący w stadach. Rozmnażają się w wodzie, a młode Kappy po około dwóch miesiącach, stają się zdolne do samodzielnego funkcjonowania. Odżywiają się w tym czasie małymi stworzeniami wodnymi, takimi jak żaby, jaszczurki, czy małe ryby. Dopiero później, zmienia się ich menu.
Należy także dodać, że to przebiegłe oraz wymyślne istoty, znające mowę istot żywych.

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Istoty Magiczne
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo