Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieGru   Sro Maj 24, 2017 5:24 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Gru


Bardzo często mylony z bagiennym golemem, jednak w przeciwieństwie do nich, Gru są pokojowo nastawionymi istotami stworzonymi z drzew bądź bagiennych pnącz.


Bardzo często mylony z bagiennym golemem, jednak w przeciwieństwie do nich, Gru są pokojowo nastawionymi istotami stworzonymi z drzew bądź bagiennych pnącz. Dość leniwe, prawdę mówiąc poruszają się tylko jeśli coś mocno je zaciekawi lub, gdy muszą znaleźć coś do jedzenia. Zazwyczaj leżą całymi dniami w bagnie, często trudno je odróżnić od zwykłych roślin. Żywią się głównie starymi pniami drzew lub nawozem, młode osobniki bagnem. Łatwo mylone są z górami, gdyż potrafią mierzyć sobie nawet do 50 metrów. Zadziwiające u Gru jest to, że rozmnażają się poprzez pączkowanie, a jakikolwiek fragment jego ciała po oderwaniu się powoli zmienia się wpierw w drzewo namorzynowe, które żyje bardzo blisko bajora, a gdy osiągają wzrost około 5-6 metrów Gru wyciągają swoje nogi, które przypominają korzenie drzewa. Wraz z wiekiem na ciele stworzenia rośnie coraz więcej zieleni a już po 10 latach osobnik jest całkowicie pokryty zielenią. Gru dzięki swojej łagodnej naturze są schronieniem dla wielu zwierząt i również roślin. Tych zielonych stworzeń nie lubią jedynie golemy. Są łagodne szczególnie dla dzieci. Rozwścieczyć je można podobnie jak Enty, niszcząc roślinność, bądź jednego z ich braci. W walce są trudnym przeciwnikiem, bo spotkać je można tylko na bagnach, gdzie czują się jak w wodzie. Potrafią się posługiwać zarówno wodą jak i roślinnością. Nie potrafią mówić, a do tego uważa się je za głupiutkie i naiwne.

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Istoty Magiczne
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo