Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieGru   Sro Maj 24, 2017 5:24 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 462
Zobacz profil autora Online
Gru


Bardzo często mylony z bagiennym golemem, jednak w przeciwieństwie do nich, Gru są pokojowo nastawionymi istotami stworzonymi z drzew bądź bagiennych pnącz.


Bardzo często mylony z bagiennym golemem, jednak w przeciwieństwie do nich, Gru są pokojowo nastawionymi istotami stworzonymi z drzew bądź bagiennych pnącz. Dość leniwe, prawdę mówiąc poruszają się tylko jeśli coś mocno je zaciekawi lub, gdy muszą znaleźć coś do jedzenia. Zazwyczaj leżą całymi dniami w bagnie, często trudno je odróżnić od zwykłych roślin. Żywią się głównie starymi pniami drzew lub nawozem, młode osobniki bagnem. Łatwo mylone są z górami, gdyż potrafią mierzyć sobie nawet do 50 metrów. Zadziwiające u Gru jest to, że rozmnażają się poprzez pączkowanie, a jakikolwiek fragment jego ciała po oderwaniu się powoli zmienia się wpierw w drzewo namorzynowe, które żyje bardzo blisko bajora, a gdy osiągają wzrost około 5-6 metrów Gru wyciągają swoje nogi, które przypominają korzenie drzewa. Wraz z wiekiem na ciele stworzenia rośnie coraz więcej zieleni a już po 10 latach osobnik jest całkowicie pokryty zielenią. Gru dzięki swojej łagodnej naturze są schronieniem dla wielu zwierząt i również roślin. Tych zielonych stworzeń nie lubią jedynie golemy. Są łagodne szczególnie dla dzieci. Rozwścieczyć je można podobnie jak Enty, niszcząc roślinność, bądź jednego z ich braci. W walce są trudnym przeciwnikiem, bo spotkać je można tylko na bagnach, gdzie czują się jak w wodzie. Potrafią się posługiwać zarówno wodą jak i roślinnością. Nie potrafią mówić, a do tego uważa się je za głupiutkie i naiwne.

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Nowa Ziemia bez tajemnic :: Istoty Magiczne
-
Wymiana
Wszelkie treści zawarte na forum są całkowitym wytworem administracji Crystal Empire, tudzież zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee. Wszelkie grafiki należą do prawowitych autorów, a administracja nie roszczy sobie do nich żadnych praw.
HogwartDream aegyo